Dom ProduktyPrzemysłowe nakrętki metalowe

Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności

Orzecznictwo
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
Opinie klientów
Twoja platforma zaopatrzenia ma dobrą reputację, czas dostawy był bardzo punktualny, jakość materiału jest dobra, materiał przeszedł kontrolę naszej organizacji kontrolnej, wygląd produktu jest znakomity, kontrola tolerancji jest bardzo dokładna i nie było przypadku słabych zapasów. Dziękujemy za najlepszą obsługę.

—— BongKwan KIM

Ostatnio złożyłem zamówienie i musiałem zaktualizować to zamówienie przed wysyłką. Personel był elastyczny i uprzejmy. jakość produktu, termin dostawy i serwis spełniły nasze wysokiej jakości standardy dostawców, a Twoja firma jest bardzo profesjonalna, jesteśmy gotowi nadal wierzyć w JESENTECH i współpracować przez długi czas. Dziękuję Ci.

—— Giulio Gandioli

Dziękujemy za bardzo cierpliwą obsługę i zawsze możemy dać nam najlepszą sugestię lub plan, a dzięki temu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na współpracę. Przy okazji, jakość produktu, wygląd, dokładność tolerancji są bardzo dobre, cena jest nieco bardziej akceptowalna. Czekamy na długoterminową współpracę, dziękuję.

—— Niemcy Christine Scherb

Im Online Czat teraz

Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności

Chiny Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności dostawca
Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności dostawca Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności dostawca Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności dostawca

Duży Obraz :  Typ mocowania sześciokątnego Przemysłowe metalowe nakrętki do urządzeń do przetwarzania żywności

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: JESENTECH
Orzecznictwo: IATF 16949:2016
Numer modelu: Niestandardowe dostosowanie

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1-5 sztuk
Cena: Negotiated price
Szczegóły pakowania: Ogólne opakowanie eksportowe (torby PVC + poduszka odporna na wstrząsy + karton + paleta drewniana)
Czas dostawy: 3-5dni
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram, Paypal itp.
Możliwość Supply: 6000000 sztuk / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: Mosiądz / Miedź / Stal nierdzewna lub dostosowane aplikacji: Auto / Machanical / Agricultural / Lighting / Injection Molding
Czas dostawy: 3-5 dni Nazwa handlowa: JESENTECH
Obróbka powierzchni: Niklowanie elektrolityczne lub indywidualne Certyfikat: IATF16949: 2016 / ISO9001: 2005
rozmiar: Jak na życzenie klienta Próbki: Za darmo
MOQ: 1-5 sztuk Pakiet: Torby PVC + Poduszka odporna na wstrząsy + Karton + Paleta drewniana
High Light:

all metal lock nut

,

custom metal nut

Akceptowane przez OEM metalowe precyzyjne nakrętki o wysokiej precyzji na sześciele do urządzeń do przetwarzania żywności

JESENTECH

specjalizuje się w łącznikach osiowych, takich jak elementy toczące się w pracach badawczo-rozwojowych i produkcji części precyzyjnych. Obecnie głównym typem produkcji firmy jest śruba, śruba, kołek, stopnie śrubowe, śruba oszczędzająca miejsce, słupek, kołek cylindryczny, kołek pozycjonujący, wał prowadzący, tuleja prowadząca, nakrętka, złącze pływające, podkładka, kołnierz i inne części precyzyjne . Standardowa inwentaryzacja towarów jest wystarczająca do wyboru, zgodnie z potrzebą zamawiania produktów, szybkiej dostawy, aby zapewnić klientom proofing, produkcję, logistykę, serwis posprzedażny. Tak więc produkty są przetwarzane z materiałów ochrony środowiska, każda partia produkty mogą dostarczyć raport RoHS i raport z inspekcji przesyłki, w ciągu roku wszelkie problemy z jakością produktu wspierają zwrot i wymianę towarów.

Nakrętki sześciokątne:
Nakrętka sześciokątna jest używana w połączeniu ze śrubą i śrubą do połączenia mechanizmu mocującego. Wśród nich najczęściej stosowane są nakrętki sześciokątne typu I. Nakrętki klasy C są stosowane na maszynach, urządzeniach lub konstrukcjach o chropowatej powierzchni i niskiej precyzji. Nakrętki klasy A i klasy B są używane w maszynach o gładkiej powierzchni i wysokiej precyzji. , sprzęt lub struktura. Nakrętki sześciokątne typu II mają grubszą grubość m i są często stosowane w aplikacjach, w których często wymagany jest montaż i demontaż. Grubość m sześciokątnej cienkiej nakrętki jest cienka i jest często stosowana, gdy przestrzeń powierzchni połączonego elementu jest ograniczona.

Nakrętka jest łącznikiem z gwintem wewnętrznym, który jest używany ze śrubą, a częścią mechaniczną z gwintem wewnętrznym, który jest używany ze śrubą do przenoszenia ruchu lub mocy. Wszystkie maszyny produkcyjne muszą używać oryginału. Istnieje wiele rodzajów nakrętek, mamy wspólny standard krajowy, standard brytyjski, amerykański standard, nakrętkę oznaczającą dzień. Nakrętka według różnych materiałów, podzielona na stal węglową, wysokowytrzymałą, stal nierdzewną, plastik i tak dalej na kilka dużych typów. Zgodnie z właściwościami produktu odpowiadającymi różnym standardom stanu, dzieli się na zwykłe, niestandardowe, (stare), nowe gb gb, amerykańskie, angielskie, niemieckie. Zakres gwintu podzielony jest na różne specyfikacje i rozmiary. Generalnie gb, Niemcy BiaoYong M (na przykład M8, M16), system nici, z wynikiem lub # wspomnianymi specyfikacjami (np. 8 #, 10 #, 1/4, 3/8) łączników, nakrętka jest urządzeniem mechanicznym ściśle połączonym części, poprzez wnętrze gwintu, te same nakrętki i śruby o tej samej specyfikacji mogą być połączone ze sobą

Model MATERIAŁ OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA
UQQN 1215 Żelazo do ochrony środowiska Niklowanie bezprądowe
UQS SUS303 /

Model M × P L
oznaczona jednostka 1mm
b (S) D1
UQQN
UQS
3 × 0,5 3 ~ 10 6 6,90 5.3
4 × 0,7 4 ~ 15 7 8.1 6.8
5 × 0,8 5 ~ 20 8 9.2 7.8
6 × 1,0 6 ~ 25 10 11.5 9.8
8 × 1,25 8 ~ 30 13 15,0 12.5
10 × 1,5 10 ~ 40 17 19.6 16.5

Nakrętka jest łącznikiem mającym gwint wewnętrzny i wykorzystywanym w połączeniu ze śrubą, częścią mechaniczną mającą gwint wewnętrzny i wykorzystywaną w połączeniu ze śrubą do przenoszenia ruchu lub mocy.

Nakrętka to nakrętka, część przykręcana śrubą lub śrubą do mocowania, a także oryginał, który musi być stosowany we wszystkich maszynach produkcyjnych.
Jest wiele rodzajów orzechów. Często mamy standard krajowy, brytyjski standard, amerykański standard i japońską standardową nakrętkę.

Według różnych materiałów nakrętki są podzielone na stal węglową, stal o wysokiej wytrzymałości, stal nierdzewną, stal plastyczną i inne główne typy. Zgodnie z atrybutami produktu odpowiadającymi różnym krajowym standardom numery są podzielone na zwykłe, niestandardowe, (stare) normy krajowe, nowe normy krajowe, system amerykański, system angielski, norma niemiecka. Różne rozmiary nici nie są podzielone na różne specyfikacje.

Ogólnie rzecz biorąc, norma krajowa i norma niemiecka są oznaczone literą M (na przykład M8 i M16), a systemy amerykańskie i angielskie używają ułamków lub # do wskazania specyfikacji (takich jak 8 #, 10 #, 1/4, 3/8 ) elementy złączne, nakrętki są wyposażeniem mechanicznym. Szczelnie połączone części można łączyć ze sobą za pomocą gwintów wewnętrznych, nakrętek i śrub o tej samej specyfikacji. Na przykład nakrętki M4-0.7 mogą być używane tylko ze śrubami M4-0.7 (w nakrętce M4 oznacza wewnętrzną średnicę nakrętki około 4 mm, 0,7 oznacza, że ​​odległość między dwoma gwintami wynosi 0,7 mm);

Produkty amerykańskie są również takie same, na przykład nakrętki 1 / 4-20 można dopasować tylko za pomocą 1 / 4-20 śrub (średnica wewnętrzna nakrętki 1/4 palca wynosi około 0,25 cala, 20 palców na cal, 20 zębów) .

Szczegóły kontaktu
JESENTECH GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)