Dom ProduktyPrzemysłowe nakrętki metalowe

Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego

Orzecznictwo
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
Opinie klientów
Twoja platforma zaopatrzenia ma dobrą reputację, czas dostawy był bardzo punktualny, jakość materiału jest dobra, materiał przeszedł kontrolę naszej organizacji kontrolnej, wygląd produktu jest znakomity, kontrola tolerancji jest bardzo dokładna i nie było przypadku słabych zapasów. Dziękujemy za najlepszą obsługę.

—— BongKwan KIM

Ostatnio złożyłem zamówienie i musiałem zaktualizować to zamówienie przed wysyłką. Personel był elastyczny i uprzejmy. jakość produktu, termin dostawy i serwis spełniły nasze wysokiej jakości standardy dostawców, a Twoja firma jest bardzo profesjonalna, jesteśmy gotowi nadal wierzyć w JESENTECH i współpracować przez długi czas. Dziękuję Ci.

—— Giulio Gandioli

Dziękujemy za bardzo cierpliwą obsługę i zawsze możemy dać nam najlepszą sugestię lub plan, a dzięki temu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na współpracę. Przy okazji, jakość produktu, wygląd, dokładność tolerancji są bardzo dobre, cena jest nieco bardziej akceptowalna. Czekamy na długoterminową współpracę, dziękuję.

—— Niemcy Christine Scherb

Im Online Czat teraz

Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego

Chiny Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego dostawca
Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego dostawca Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego dostawca Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego dostawca

Duży Obraz :  Metalowe nakrętki radełkowane o wysokiej precyzji przemysłowej do obudowy z tworzywa sztucznego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: JESENTECH
Orzecznictwo: IATF 16949:2016
Numer modelu: Niestandardowe dostosowanie

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5-10 sztuk
Cena: Negotiated price
Szczegóły pakowania: Ogólne opakowanie eksportowe (torby PVC + poduszka odporna na wstrząsy + karton + paleta drewniana)
Czas dostawy: 3-5dni
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram, Paypal itp.
Możliwość Supply: 6850000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Mosiądz / Miedź / Stal nierdzewna / Stal węglowa / Stop aluminium itp. Nazwa produktu: Moletowane nakrętki radełkowane
aplikacji: Auto / Machanical / Agricultural / Lighting / Injection Molding Dostarcz czas: Ogólne 3-7 dni
Nazwa handlowa: JESENTECH Obróbka powierzchni: Cynk / nikiel / chromowany itp.
Certyfikat: IATF16949: 2016 rozmiar: Jak na życzenie klienta
Próbki: Za darmo MOQ: Brak
High Light:

all metal lock nut

,

custom metal nut

Wysoka precyzja mosiężnych, radełkowanych przemysłowych nakrętek metalowych przez otwór przelotowy Mosiężna wkładka do obudowy z tworzywa sztucznego

Moletowana nakrętka miedziana:
Koło do wytłaczania służy do dociskania kwiatu siatki (kwiatek do zwijania siatki), a rowek znajduje się pośrodku. Gwint po frezowaniu gwintów nadal gwarantuje precyzję 6H. Ta radełkowana nakrętka miedziana jest używana w elektronarzędzie, który różni się od innych radełkowanych nakrętek miedzianych. Diamentowy wzór tej radełkowanej nakrętki miedzianej znajduje się w środku produktu, a tarcza radełkowa w kształcie rombu obraca kwiat diamentu wzdłuż dużej zewnętrznej powierzchni stopnia.

Wykorzystanie produktu:
Radełkowana nakrętka miedziana jest stosowana głównie do formowania wtryskowego, sprężyny metalowej, sprężyny specjalnej, sprężyny podarunkowej, sprężyny akumulatora, anteny sprężynowej, breloczka, sprężyny z brązu fosforowego CNC tokarki tokarskie (części miedziane, części żelazne, części aluminiowe), metal elementy tłoczone, osprzęt elektroniczny, wał żelazny, trzon pojedynczego kwiatu, trzonek wielu kwiatów, trzpień żelazny, niestandardowe nakrętki śrubowe, części łączące, elementy złączne, formowanie drutu (uchwyt na karty z drutu metalowego, podwozie modelu samolotu, hak S, R- wpisz śruby, klamry trójkątne, klamry typu D i inne produkty metalowe, należące do serii nakrętek miedzianych.

Typ siatki
Model Materiał Obróbka powierzchniowa
UJH H59 /
UJS SUS303 /
Model M × P L
Wyznaczona jednostka 1 mm
re
M2,5x0,45 4 ~ 6 5
UJH M3 × 0,5 5 ~ 8 5
UJS M4 × 0,7 6 ~ 8 7
M5 × 0,8 8 ~ 10 8

Materiał:
Nakrętki wykonane z miedzi (zwykle ołowianego mosiądzu, takiego jak H59, H62) są obecnie stosowane w bezołowiowej, przyjaznej dla środowiska miedzi.

Mała kategoria:
Radełkowana miedź nakrętka, specyfikacja to M5X8X12, zewnętrzny okrąg 8.0MM, wysokość 12MM
Materiał: mosiądz C3604 (ROHS PASS).
Cechy: tłoczony kwiat siatki z naciskiem koła (kwiatek toczący się), rozcięty pośrodku. Gwint po frezowaniu gwintów nadal gwarantuje precyzję 6H. Ta radełkowana nakrętka miedziana jest używana w elektronarzędziach i innych radełkowanych nakrętkach miedzianych, które nie są podobne. Wzór diamentowy tej radełkowanej nakrętki miedzianej znajduje się pośrodku produktu, a tarcza radełkowa w kształcie rombu obraca kwiat diamentu wzdłuż dużego zewnętrzna powierzchnia stopnia.

Podobne produkty:
Bardziej złożone osadzone nakrętki miedziane
Nakrętka miedziana to M8. Miedziana nakrętka wkładki jest osadzona w formowanej wtryskowo części samochodu. Istnieje 5 wytłoczeń diagonalnych, 4 wytłoczenia diagonalne, a 1 radełkowanie diagonalne. Ponieważ jest wiele rolek Wzór tłoczenia przyjmuje podwójną wieżyczkę + podwójną ramkę wytłaczającą, 5 szczelin i 2 fazowania są wkładane przez jeden rozszerzający się nóż formujący jednocześnie.
Tłoczona na gorąco nakrętka miedziana zawiera siatkę i linię prostą, a okrąg zewnętrzny jest stożkowy, co ułatwia płynne wprowadzanie do otworu z tworzywa sztucznego podczas procesu prasowania na gorąco.

Wkładka miedziana
Specyfikacje to: gwint wewnętrzny o rozmiarze 1 / 4-20, średnica zewnętrzna 10 mm, długość 15 mm siatkowa nakrętka z miedzi kwiatowej, wyciąg z surowca kwiatowego.
Automat tokarski jest wykonywany jednorazowo: materiał → fazowanie → wiercenie → fazowanie haka → gwintowanie. Rozmiar jest stabilny, a gwint wewnętrzny nie jest mimośrodowy.
Wybór materiału: miedź C3604, Rohs PASS.
Nakrętka miedziana jest używana w częściach formowanych wtryskowo.

Wbudowana nakrętka miedziana
Prosty kwiat / skośny kwiat / ośmioznakowe tłoczenie w jodełkę i inne różne antypoślizgowe nakrętki z miedzi automatyczna tokarka zakończona w jednym czasie, bardziej złożona nakrętka miedziana plus obróbka nożem formującym i stół samochodowy / maszyna do gwintowania i inne przetwarzanie końcowe
Wiele produktów to stosunkowo proste nakrętki miedziane i nakrętki miedziane. Materiałem jest C3604, który można łatwo przekształcić w mosiądz. Wzór powierzchni jest bezpośrednio rysowany przez oryginalny pręt. Wzór jest pełny, a szczyt zęba jest wyraźnie widoczny. Po formowaniu wtryskowym w części z tworzywa sztucznego może znieść więcej. Ile momentu obrotowego.

Zakres zastosowania:
Moletowane nakrętki miedziane są szeroko stosowane w następujących dziedzinach: plastikowa obudowa na notebooka, plastikowa obudowa na komputer stacjonarny, plastikowa obudowa na GPS, plastikowa obudowa na router, plastikowa obudowa na telefon komórkowy, plastikowa obudowa na nieograniczone możliwości komunikacji, plastikowa obudowa do domu urządzenia, samochody, urządzenia elektryczne, medyczne, elektroniczne itp. plastikowa skorupa.

Funkcjonować:
Zastosowanie radełkowanych nakrętek miedzianych zwykle wykorzystuje: topienie na gorąco, prasowanie na gorąco, zgrzewanie ultradźwiękowe i formowanie wtryskowe oraz inne techniki przetwarzania, dzięki czemu produkt i części z tworzywa sztucznego są ściśle sprzężone, które można podłączyć, zablokować i zamocować.

Szczegóły kontaktu
JESENTECH GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)