Dom ProduktyNiestandardowe elementy złączne

Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną

Orzecznictwo
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
Opinie klientów
Twoja platforma zaopatrzenia ma dobrą reputację, czas dostawy był bardzo punktualny, jakość materiału jest dobra, materiał przeszedł kontrolę naszej organizacji kontrolnej, wygląd produktu jest znakomity, kontrola tolerancji jest bardzo dokładna i nie było przypadku słabych zapasów. Dziękujemy za najlepszą obsługę.

—— BongKwan KIM

Ostatnio złożyłem zamówienie i musiałem zaktualizować to zamówienie przed wysyłką. Personel był elastyczny i uprzejmy. jakość produktu, termin dostawy i serwis spełniły nasze wysokiej jakości standardy dostawców, a Twoja firma jest bardzo profesjonalna, jesteśmy gotowi nadal wierzyć w JESENTECH i współpracować przez długi czas. Dziękuję Ci.

—— Giulio Gandioli

Dziękujemy za bardzo cierpliwą obsługę i zawsze możemy dać nam najlepszą sugestię lub plan, a dzięki temu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na współpracę. Przy okazji, jakość produktu, wygląd, dokładność tolerancji są bardzo dobre, cena jest nieco bardziej akceptowalna. Czekamy na długoterminową współpracę, dziękuję.

—— Niemcy Christine Scherb

Im Online Czat teraz

Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną

Chiny Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną dostawca
Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną dostawca Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną dostawca Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną dostawca

Duży Obraz :  Niestandardowa metalowa śruba pociągowa Drukarka 3D Zastosowanie z gwintem kulkowym i nakrętką mosiężną

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: JESENTECH
Orzecznictwo: IS0 9001:2015 AND IATF 16949:2016
Numer modelu: Niestandardowe dostosowanie

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 sztuk
Cena: Negotiated price
Szczegóły pakowania: Ogólne opakowanie eksportowe (torby PVC + poduszka odporna na wstrząsy + karton + paleta drewniana)
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, Paypal ,, MoneyGram
Możliwość Supply: 3800000 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Proces produkcji:: Walcowana nić Struktura: Nakrętka i nakrętka oraz stalowa kulka
materiał: 304 lub 316L Stal nierdzewna / Stal chromowa itp. maksymalna długość: 2m
rozmiar: Niestandardowe niestandardowe Technika przetwarzania: Śruby kulkowe maszynowe CNC
Orzech: Orzechy celne Orzecznictwo: IATF 16949:2016
Próbki: Darmowe próbki aplikacji: Drukarka i drukarka 3D lub sprzęt do automatyzacji
Czas realizacji: 3-5 dni
High Light:

custom fasteners

,

non metric fasteners

Niestandardowe dostosowanie śruby prowadzącej / ślizgowej z gwintem kulkowym i mosiężną nakrętką do części drukarki 3d

Wprowadzenie do podstawowej wiedzy na temat śrub pociągowych

Na maszynie znajduje się element składający się z długich, cienkich metalowych prętów. Góra ma bardzo gładką powierzchnię, niektóre z nitką. Zasadniczo na obrabiarce występują nici, zwane śrubami prowadzącymi.

1, zgodnie z normą krajową GB / T17587.3-1998 i jej przykładem zastosowania, śruba kulowa (która zastąpiła obecnie śrubę trapezową) jest używana do przekształcania ruchu obrotowego w ruch liniowy; Lub ruch liniowy może zostać przekształcony w element wykonawczy ruchu obrotowego i ma cechy wysokiej wydajności transmisji, dokładnego pozycjonowania i tak dalej.

2, gdy śruba jest używana jako aktywny korpus, nakrętka zostanie przekształcona w ruch prostej linii zgodnie z odpowiednią ścieżką prowadzącą z kątem obrotu śruby, a pasywny przedmiot może być połączony przez podstawę śruby i nakrętkę w ten sposób można zrealizować odpowiedni ruch liniowy.

3, ponieważ nie ma luzu między drutami śrubowymi, dokładność ruchu linii prostej jest wysoka, zwłaszcza przy częstej komutacji, nie ma potrzeby kompensacji szczeliny. Tarcie drutu kulowego pomiędzy matką jest bardzo małe, obrót jest bardzo prosty.

4, Przy podłączaniu śruby kulowej z silnikiem sprzęgło musi być zamontowane pośrodku, aby uzyskać elastyczne połączenie. Pas synchroniczny można bezpośrednio połączyć z wałem wyjściowym silnika za pomocą koła synchronicznego.

5, Zgodnie z normą krajową GB / T17587.3-1998, pary śrub kulowych są podzielone na dwie kategorie: para śrub kulowych pozycjonujących (P) i para śrub kulowych przekładni (T). Poziom dokładności jest podzielony na siedem stopni, tj. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, a stopień 1 ma najwyższą dokładność. Zmniejsz z kolei. Wybierz wysokiej jakości śrubę do identyfikacji maszyn tytanowych Hao, profesjonalne zapewnienie jakości, ponieważ profesjonalne, tak doskonałe!

6, obrót śruby kulowej o tydzień ruchu odległości nakrętki dla odległości skoku, Jeśli śruba jest odległością, z której nakrętka porusza się cztery (lub pięć) helisy w każdym tygodniu, oznacza to, że śruba jest śrubą cztero (lub pięciokrotnie) znane jako cztery (lub pięć) śrub.

Typ nakrętki Rodzaj Stopień dokładności Średnica wału Prowadzić Wałek śrubowy Orzech
[M] Materiał [H] Twardość [M] Materiał [H] Twardość
Standardowa nakrętka BSX C3 10 2 * Stal stopowa 4150 * Hartowane indukcyjnie JIS SCM420 Nawęglany
BSS C5 2, 4, 10 58 ~ 62HRC 58 ~ 62HRC
BSSE C7 2, 4

Specyfikacje
Numer części - L
BSX1002 - 200
BSS1004L - 320
BSSE1004G - 150
(L Type Greased)
(G Type Greased)

Typ nakrętki Stopień dokładności Numer części Przyrost 1 mm Y ZA b Z W Ball Dia. Ball Center Dia. Wkręć średnicę korzenia. Liczba obwodów Podstawowa ocena obciążenia Axial Play Moment obciążenia wstępnego N · cm Twisting Direction
Rodzaj Wałek śrubowy OD Prowadzić L C (Dynamic) kN Co (statyczny) kN
Standard C3 BSX 10 2 100 ~ 310 L-57 30 25 10 11.5 1,5875 10.3 -8,6 2,5 obrotu, 1 rząd 1.41 1,65 0 (wstępnie załadowany) 0,3 ~ 2,5 Dobrze
Orzech C5 BSS 100 ~ 315 27 22 8 10 2.25 3.3 0,005 lub mniej 0,5 lub mniej
C7 BSSE 0,030 lub mniej -
C5 BSS 4 150 ~ 380 L-70 - - - - 2.3812 10.6 -8.1 3.35 5.9 0,005 lub mniej 1,0 lub mniej
C7 BSSE 0,030 lub mniej - Dobrze
C5 BSS 10 150 ~ 450 L-73 1,5 obrotu, 1 rząd 2.2 3.5 0,005 lub mniej 1,0 lub mniej
kgf = Nx0,101972

Ogólnie rzecz biorąc, mała śruba ołowiowa przyjmuje pojedynczy drut, a średni, duży lub duży przewód przyjmuje dwa lub więcej drutów. Wydajna metoda obróbki prętów śrubowych—— Wysokowydajna obróbka śrubowej frezarki cyklonowej Frezowanie cyklonowe to urządzenie do szybkiego frezowania gwintów zainstalowane na tokarce i tokarce. Frezowanie cyklonowe jest zainstalowane na tokarce. Tokarka zaciska śrubę, aby ukończyć niską prędkość. W ruchu posuwu frezowanie cyklonowe napędza zewnętrzny frez z węglików obrotowych, aby obrócić się z dużą prędkością, aby zakończyć ruch cięcia. Metoda gwintowania do frezowania gwintów ze śruby pociągowej. Ze względu na wysoką prędkość frezowania (prędkość do 400 m / min), wydajność przetwarzania jest szybka, a sprężone powietrze jest wykorzystywane do chłodzenia wiórów. W procesie obróbki chip jest spryskany jak cyklon - śruba to trąba powietrzna.

Wyświetlanie szczegółów produktu

Szczegóły kontaktu
JESENTECH GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)