Dom Aktualności

Serdecznie gratulujemy niestandardowym producentom elementów złącznych - wystawcom JESENTECH w Szanghaju!

Orzecznictwo
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
Opinie klientów
Twoja platforma zaopatrzenia ma dobrą reputację, czas dostawy był bardzo punktualny, jakość materiału jest dobra, materiał przeszedł kontrolę naszej organizacji kontrolnej, wygląd produktu jest znakomity, kontrola tolerancji jest bardzo dokładna i nie było przypadku słabych zapasów. Dziękujemy za najlepszą obsługę.

—— BongKwan KIM

Ostatnio złożyłem zamówienie i musiałem zaktualizować to zamówienie przed wysyłką. Personel był elastyczny i uprzejmy. jakość produktu, termin dostawy i serwis spełniły nasze wysokiej jakości standardy dostawców, a Twoja firma jest bardzo profesjonalna, jesteśmy gotowi nadal wierzyć w JESENTECH i współpracować przez długi czas. Dziękuję Ci.

—— Giulio Gandioli

Dziękujemy za bardzo cierpliwą obsługę i zawsze możemy dać nam najlepszą sugestię lub plan, a dzięki temu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na współpracę. Przy okazji, jakość produktu, wygląd, dokładność tolerancji są bardzo dobre, cena jest nieco bardziej akceptowalna. Czekamy na długoterminową współpracę, dziękuję.

—— Niemcy Christine Scherb

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Serdecznie gratulujemy niestandardowym producentom elementów złącznych - wystawcom JESENTECH w Szanghaju!
Serdecznie gratulujemy niestandardowym producentom elementów złącznych - wystawcom JESENTECH w Szanghaju!
W dniach 26-29 września 2018 r. W Szanghaju w New International Expo Center odbyła się z powodzeniem wystawa Shanghai Fastener and Technology Exhibition. Do udziału w wystawie zaproszono NIE STANDARDOWEGO producenta łączników JESENTECH.

Wystawa zaprezentowała produkty firmy. Konsolidacja istniejących relacji współpracy, eksploracja dużej liczby potencjalnych klientów, dla rozwoju rynku położyła solidne podstawy.

Wystawa gromadzi wielu producentów i znanych marek w branży elementów złącznych, a wystawa jest bezprecedensowa, pokazując dynamiczny trend branży elementów złącznych.

W tym krajowym żarłocznym święcie produktów złącznych promocja Tajlandii z zaawansowanymi pomysłami i wysokiej jakości produktami przyciągnęła dużą liczbę klientów.

Produkty prezentowane w JESENTECH są preferowane przez wiele przedsiębiorstw. Wielu klientów, którzy wzięli udział w wystawie, wyraziło duże zainteresowanie prezentowanymi produktami, a wielu klientów przeprowadziło szczegółowe konsultacje na stronie i pozostawiło dane kontaktowe.

Mam nadzieję wykorzystać tę okazję do dalszej współpracy.

Wystawa ta, w której działy firmy aktywnie współpracują i płacą, zademonstrowała promocję dobrego ducha zespołu, wierzymy, że w niestandardowych promocjach producentów elementów złącznych dla wszystkich członków rodziny, z pewnością osiągniemy wizję „mocowania świat, aby służyć światu ”, aby zapewnić klientom produkty wysokiej jakości i pomóc w rozwoju przemysłu elementów złącznych.

Pub Czas : 2018-12-01 10:39:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JESENTECH GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: Mr. DENNIS TAYLOR

Tel: 86-755-8527-5689

Faks: 86-755-2792-8697

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)