Dom Aktualności

Szkoła podstawowa JESENTECH Hope została założona 28 listopada 2017 roku.

Orzecznictwo
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
Opinie klientów
Twoja platforma zaopatrzenia ma dobrą reputację, czas dostawy był bardzo punktualny, jakość materiału jest dobra, materiał przeszedł kontrolę naszej organizacji kontrolnej, wygląd produktu jest znakomity, kontrola tolerancji jest bardzo dokładna i nie było przypadku słabych zapasów. Dziękujemy za najlepszą obsługę.

—— BongKwan KIM

Ostatnio złożyłem zamówienie i musiałem zaktualizować to zamówienie przed wysyłką. Personel był elastyczny i uprzejmy. jakość produktu, termin dostawy i serwis spełniły nasze wysokiej jakości standardy dostawców, a Twoja firma jest bardzo profesjonalna, jesteśmy gotowi nadal wierzyć w JESENTECH i współpracować przez długi czas. Dziękuję Ci.

—— Giulio Gandioli

Dziękujemy za bardzo cierpliwą obsługę i zawsze możemy dać nam najlepszą sugestię lub plan, a dzięki temu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na współpracę. Przy okazji, jakość produktu, wygląd, dokładność tolerancji są bardzo dobre, cena jest nieco bardziej akceptowalna. Czekamy na długoterminową współpracę, dziękuję.

—— Niemcy Christine Scherb

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Szkoła podstawowa JESENTECH Hope została założona 28 listopada 2017 roku.
Szkoła podstawowa JESENTECH Hope została założona 28 listopada 2017 roku.
28 listopada 2017 r. W Daliangshan, w prowincji Sichuan, zbudowano szkołę podstawową „JESENTECH”. Jako darczyńca szkoły, Dyrektor Generalny Grupy Mark Xu udzielił wielkiego wsparcia i pomocy dzieciom z nadziei w szkole podstawowej pod względem materialnym i duchowym.

4 czerwca 2018 r. Mark Xu, dyrektor generalny Grupy JESENTECH, po raz kolejny przyszedł do Szkoły Podstawowej Promocji Thai Hope po ponad 20 godzinach podróży, aby dowiedzieć się o swojej ostatniej sytuacji, przynosząc dzieciom prezent z Międzynarodowego Dnia Dziecka, specjalnie dopasowany mundur. Klasyczne słuchanie i czytanie oraz klasyczne książki do czytania pozwalają tradycyjnej kulturze, takiej jak „Antykoncepcja Konfucjusza” i „Księga synowskiej pobożności”, kierować kierunkiem życia dzieci i przynosić im ciepło.

Poprzednikiem JESENTECH Hope Elementary School jest mały dom z płytek z cegły cementowej zbudowany w latach 80-tych. Ze względu na długi czas jego budowy istnieją pewne zagrożenia dla bezpieczeństwa. Mark Xu, dyrektor generalny grupy JESENTECH, był tak zaniepokojony bezpieczeństwem dzieci i przyszłością, że od razu postanowił zbudować nową szkołę dla dzieci po dwóch miesiącach ciężkiej pracy. Szkoła podstawowa JESENTECH Hope została oficjalnie ukończona, co znacznie poprawiło warunki szkolne.

Pół roku później przyjechałem do szkoły podstawowej JESENTECH Hope, aby zobaczyć uśmiechnięte twarze i rozwój dzieci, co wzmocniło wiarę ludzi JESENTECH w celu praktykowania socjalistycznych podstawowych wartości, uświadomienia sobie dobrobytu i siły kraju i odmłodzić naród. Ludzie szczęśliwi Chińczycy Marzą i pracują razem, aby stać się chińskim przedsiębiorstwem narodowym i walczyć!

Pub Czas : 2018-12-01 18:20:09 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JESENTECH GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: Mr. DENNIS TAYLOR

Tel: 86-755-8527-5689

Faks: 86-755-2792-8697

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)