Dom Aktualności

JESENTECH-2018 Beijing Automobile Manufacturing and Industrial Assembly Expo.

Orzecznictwo
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż
Opinie klientów
Twoja platforma zaopatrzenia ma dobrą reputację, czas dostawy był bardzo punktualny, jakość materiału jest dobra, materiał przeszedł kontrolę naszej organizacji kontrolnej, wygląd produktu jest znakomity, kontrola tolerancji jest bardzo dokładna i nie było przypadku słabych zapasów. Dziękujemy za najlepszą obsługę.

—— BongKwan KIM

Ostatnio złożyłem zamówienie i musiałem zaktualizować to zamówienie przed wysyłką. Personel był elastyczny i uprzejmy. jakość produktu, termin dostawy i serwis spełniły nasze wysokiej jakości standardy dostawców, a Twoja firma jest bardzo profesjonalna, jesteśmy gotowi nadal wierzyć w JESENTECH i współpracować przez długi czas. Dziękuję Ci.

—— Giulio Gandioli

Dziękujemy za bardzo cierpliwą obsługę i zawsze możemy dać nam najlepszą sugestię lub plan, a dzięki temu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na współpracę. Przy okazji, jakość produktu, wygląd, dokładność tolerancji są bardzo dobre, cena jest nieco bardziej akceptowalna. Czekamy na długoterminową współpracę, dziękuję.

—— Niemcy Christine Scherb

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
JESENTECH-2018 Beijing Automobile Manufacturing and Industrial Assembly Expo.
JESENTECH-2018 Beijing Automobile Manufacturing and Industrial Assembly Expo.
Targi w Pekinie, które odbyły się w 2018 r., Zostały oficjalnie zamknięte 21 lipca w China International Exhibition Centre. Wystawa zgromadziła ponad 680 wystawców z 50 krajów i regionów na całym świecie oraz ponad 35 z 500 największych przedsiębiorstw na świecie. Ponad 65000 profesjonalnych odbiorców, podczas wystawy, zorganizuje również ponad 30 konferencji naukowych, aby stworzyć chińską platformę „jednego okienka” dla przemysłu produkcji samochodów.

Jako wiodący dostawca niestandardowych elementów złącznych w Chinach, JESENTECH zademonstrował wystawcom swoją silną i wszechstronną siłę produkcyjną poprzez staranne przygotowanie i doskonałe standardy techniczne, które stały się jasnym punktem na wystawie i tej samej branży. Przyciągnęło wielu chińskich i zagranicznych kupców, aby przestali oglądać i konsultować się i negocjować, a wielu nabywców przyniosło problemy techniczne napotkane w dziedzinie przetwarzania. Dzięki technicznym wskazówkom dyrektora generalnego JESENTECH, pana Marka Xu i kierownika sprzedaży Mr.Dennisa z działu międzynarodowego, wielu klientów jest zadowolonych.

JESENTECH w niestandardowym przemyśle elementów złącznych dokonał długofalowego rozwoju w ostatnich latach, z dużymi osiągnięciami, z pewnym nagromadzeniem marki, stałym rozwojem, będziemy nadal doskonalić system zarządzania, przyspieszyć proces budowy marki JESENTECH pomoc rozwojowa światowego przemysłu łączników.

Beijing Auto Manufacturing Show, jesteśmy pełni zysków, ta wystawa zwiększyła popularność i wpływ marki JESENTECH i przyczyniła się do dalszego rozwoju rynku dla firmy.

Pub Czas : 2018-12-01 18:46:50 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JESENTECH GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: Mr. DENNIS TAYLOR

Tel: 86-755-8527-5689

Faks: 86-755-2792-8697

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)