Dom

JESENTECH GROUP CORPORATION

profil firmy
JESENTECH GROUP CORPORATION jest producentem specjalnej konstrukcji łączników R&D i systemu Wykonanego z dobrze wyposażonymi urządzeniami badawczymi i silną siłą techniczną.

Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom nasze produkty są szeroko stosowane w urządzeniach automatyki, robotyce, leczeniu, samochodach, kolejach morskich, mostach, budynkach, konstrukcjach, narzędziach, instrumentach, instrumentach itp. I innych gałęziach przemysłu .

Nasze produkty są powszechnie uznawane i zaufane przez użytkowników i mogą zaspokajać stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne.

Produkty, które możemy produkować i przetwarzać są kołkami ustalającymi / pozycjonującymi / kołkami cylindrycznymi / prowadzącymi / ślizgowymi / tulejami / wałami liniowymi / trzpieniami śrub / śrubami i śrubami / nakrętkami / kołami / sześciokątnymi słupkami / podkładkami / ruchomymi połączeniami / wałami wspornikowymi / pokrętłami radełkowanymi / Śruby / Narzędzie pneumatyczne / Szybkozłącza itp ...

Witamy nowych i starych klientów z różnych środowisk, aby skontaktować się z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
JESENTECH GROUP CORPORATION
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : JESENTECH

Ilość pracowników : 120~200

Coroczne wyprzedaże : 12000000-15500000

Rok założenia : 2009

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż dobra jakość Łączniki niemetalowe na sprzedaż